KIA SEPHIA

Täna vaadatud: 4 korda. Kokku vaadatatud 139 korda.

Vajuta siia, et näha pilti suuremalt!
KIA SEPHIA
Esmane registreerimine:1998
Liik:sõiduauto
Keretüüp:sedaan
Enampakkumise aeg:23.04.2018 12:00
Hind: 50.00 EUR
50.00 EUR neto
 
Lisavarustus

Kohtutäitur Elin Vilippus avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 84 lõike 2 alusel.

Kohtutäitur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee vara:
Kasutatud KIA SEPHIA 1998.a. Registreerimismärk 714KIA. VIN-kood (tehasetähis) KNEFB2222W5601086. VÕTI JA TEHNILINE PASS PUUDUB! SEISUKORD EI OLE TEADA!
11.04.2018 seisuga tehnoülevaatus puudus. Liikluskindlustuse leping puudub. Võtmed ja tehniline pass puudub. Sõiduki tehniline seisukord ja puudused ei ole kohtutäiturile teada. Sõiduk kantakse registrisse peale tehnoülevaatuse läbimist ja kindlustuslepingu sõlmimist
Enampakkumisel osaleja peab andma kinnituse, et ta on teadlik asjaolust, et kohtutäitur ei vastuta liiklusregistri andmete võimaliku ebaõigsuse, ebatäpsuste, võimalike tegelikkusele mittevastavuse eest ning kahju eest, mis võib kaasneda enampakkumise võitjale liiklusregistri andmete ebaõigsusega ja tegelikkusele mittevastavusega ning tulenevalt eeltoodust ei ole enampakkumise võitjal õigust esitada kohtutäituri vastu nõudeid nimetatud andmete ebaõigsuse või tegelikkusele mittevastavusega seoses.
Vara seisukord ei ole kohtutäiturile teada ning kohtutäitur ei anna vara osas mingisuguseid kinnitusi ega tagatisi ning ei vastuta võimalike puuduste eest sõltumata sellest, kas vastavad puudused on enampakkumisel osalejatele avaldatud. Kohtutäitur on välistanud enda vastutuse mistahes puuduste sh. sõidukil olemasolevate, nähtavate ja võimalike varjatud kahjustuste eest ning enampakkumisest osavõtja loobub mistahes müügihinna alandamise või kahju hüvitamise nõudest ning nõustub enampakkumise tingimustega.
Enampakkumisel osalemisega loetakse, et enampakkumisest osavõtja on kinnitanud, et ta on enampakkumisel müüdava vara põhjalikult üle vaadanud, kasutanud vajadusel enampakkumisel müüdava vara seisukorra hindamiseks vastava eriala spetsialistide abi ning on saanud täieliku ülevaate enampakkumisel müüdava vara seisukorrast


Alghind: 50 euro(t). hind ei sisalda käibemaksu ja hinnale ei lisandu käibemaksu

Omanik: Gennadi Karaidarov (isikukood 36105150345)

Enampakkumisel osalemiseks tuleb end registreerida oksjonikeskkonnas käesolevas teates nimetatud vara lehel, mille püsilink on: https://www.oksjonikeskus.ee/oksjon/view/?okid=38475 .

Enampakkumisele registreerimine algab 12.04.2018 kell 10:00 ja lõpeb 23.04.2018 kell 12:00.

Isik registreeritakse enampakkumisel osalejaks, kui registreerimistaotlus ja selle vajalikud lisad vastavad enampakkumise tingimustele ja isik võib enampakkumisel pakkujana osaleda.

Enampakkumine algab 23.04.2018 kell 14:00 ja lõpeb 03.05.2018 kell 14:00. Pikeneva lõpu intervall on 3 minut(it).

Enampakkumisel tehtavate pakkumiste samm on 5 euro(t).

Pakkumisi saab teha ainult oksjonikeskkonnas vastavalt oksjonikeskkonnas näidatud tingimustele.

Elektroonilise enampakkumise võitja peab tasuma ostuhinna enampakkumise lõppemise päevale järgneval tööpäeval TMS § 93 lg-s 3 sätestatud viisil. Kui ostuhind ületab 12 700 eurot, tuleb ostuhinnast üks kümnendik tasuda enampakkumisele järgneval tööpäeval ning ülejäänud hind tuleb tasuda 15 päeva jooksul.

KOLMANDATE ISIKUTE ÕIGUSED
Kohtutäiturile tuleb enne enampakkumise algust teha teatavaks oma õigustest müüdavale asjale, kui nendest ei ole kohtutäiturile veel teatatud, ja neid õigusi kohtutäituri nõudmisel põhistada. Isikutel, kellel on enampakkumist takistavaid õigusi, tuleb saavutada kokkuleppel sissenõudjaga või kohtulahendi alusel enne tulemi jaotamise päeva enampakkumise lõpetamine või peatamine.

VARAGA TUTVUMINE. TÄIENDAV INFO
Sõidukiga saab tutvuda aadressil Läänemere tee 4 Tallinn maja ees.
Küsimuste korral helistada kohtutäituri büroosse tel 58161459 või saata kiri viljo.konsap@taituriabi.vilippus.ee või elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee
Kohtutäitur Elin Vilippus
A. Lauteri 5, 10114 Tallinn
Telefon: 6840620
E-post: elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee
Teadaande avaldaja kontaktandmed:
esindaja Viljo Konsap
Telefon: 6840620
E-post: elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee
Teadaande number 1279049