Tere, olete pankrotihaldur Mart Sikut müügivarade kodulehel!

Sikuti advokaadibüroo tegutseb Viljandi suurima advokaadibüroona alates 1996. aastast. Bürood juhib vandeadvokaat Mart Sikut, kes kuulub Eesti Advokatuuri liikmeskonda ja tegutseb vandeadvokaadina 1988. aastast, kuuludes seejuures 1994. aastast Eesti Advokatuuri juhatusse ning on juhtinud ühtlasi ka Viljandi linna volikogu Õiguskomisjoni tööd mitmete volikogu koosseisude vältel, seda ka käesolval ajal. Mart Sikut tegutseb ka pankrotihaldurina enam kui 15 aastat.

Tegemist on klassikalise advokaadibürooga, mis nõustab kliente kriminaal- ja väärteoõiguses ning menetlustes, äriõiguses, võlaõiguses, saneerimis- ja pankrotiõiguses ning menetlustes, kinnisvaraplaneerimis- ja ehitusõiguses, maksu- ja tolliõiguses, tööõiguses, perekonnaõiguses, pärimisõiguses, asjaõiguses ning haldusõiguses ja haldusmenetlustes.

Sikuti Advokaadibüroo esindab kliente kõigis kohtuinstantsides, vahekohtumenetlustes, kohtuvälistes menetlustes ning töövaidluskomisjonides. Sikuti Advokaadibüroo teeb ka koostööd mitmete nimekate advokaadibüroodega Eestis ja Soomes.

Leides huvipakkuva vara, võtke kindlasti ühendust!

Lugupidamisega,

Mart Sikut

www.sikutiab.ee