KAS MA PEAN SISSE LOGIMA?

Ei, logimine on vajalik ainult  enampakkumiste sisestajatele. Kõik mis on avalik on ka avalikult väljas, seega logimine mingeid eriõigusi juurde ei anna!

KAS MA SAAN OMA KUULUTUSE LISADA?

Kuulutusi saab sisestada, kui oled - kohtutäitur, riigiasutus, vald, maavalitsus, linn, likvideerija, pandipidaja, pankrotivara müüja (advokaadibüroo, õigusbüroo, kinnisvarabüroo) või pankrotihaldur. Kuulutuse tekst koos pildimaterjaliga edastada info@varad.ee ning meie sisestame selle Teie eest. Üks enampakkumine maksab avalikule sektorile 9.9 EURO ning teistele 14.9 EURO ja on avaldatud kuni toimumiseni. Eraisikud varad.ee lehel kuulutada ei saa!

KAS MA NÄEN KA LÕPPENUD OKSJONEID?

Kinnisvara lehel on kõik pakkumises nn. lõppemise järjekorras. 1h peale enampakkumise lõppu kuulutus läheb arhiivi ning seda enam ei näe - kui just see objekt ei tule uuesti enampakkumisele uue hinnaga.

OKSJON, KAS SAAN PAKKUMIST KA INTERNETIST TEHA?

JAH, kohtutäiturite ja pankrotihaldurite enampakkumised on kas suulised korraldaja juures, kirjalikud näidatud aadressile pakkumise saates või kuulutuses näidatud internetiaadressil elektroonilisel enampakkumisel!

MIDA TÄHENDAB "TEE PAKKUMINE"

"Tee pakkumine" võib tähendada: A. et vara on võimalik osta kohe märgitud hinnaga, ei ole ajaliselt piiratud. B. Vara oli enampakkumisel aga müük ebaõnnestus. Kuniks määratakse uus aeg ja uus hind võite teha omapoolseid pakkumisi, mis hinnaga antud vara Teid huvitaks. C. Vara pole veel enampakkumisele suunatud aga lähiajal tulemas. Nende kuulutuste juures võite seega teha müüjale pakkumisi, mis hind teile sobiks.

MIDA TÄHENDAB "MÜÜDUD"

"Müüdud" märge on varadel, mis leidsid enampakkumisel ostja. Antud märkega kuulutused on üleval nimekirja lõpus 5 päeva ja peale seda arhiveeritakse. See lahendus sai loodud, et kindlast varast huvitatu saaks kohe teada, kas on lootust uuele enampakkumisele või sai seekord müüdud! P.S. Antud märke lisamine on täituritele ja halduritele vabatahtlik, seega ei kajasta see reaalselt kõiki müüdud varasid, sest aegunud enampakkumine liigub nagunii arhiivi! 

KUI TIHTI PAKKUMISED UUENEVAD?

Pakkumised uuenevad iga tööpäev. Keskmiselt lõppeb päevas 60 enampakkumist ning juurde tuleb isegi veidike rohkem.

AUTOD 0% ESMASE SISSEMAKSEGA?

Liisingud pakuvad 0% sissemakse võimalust aga kas Teie finantsnäitajad seda ka lubavad selgub siiski liisingmanageriga suheldes. Üldjuhul saavad 0% sissemaksega lepingu isikud kes varasemalt oleks saanud 10% sissemaksega.

KUI MINU SUNDMÜÜGIS VARA ON TEIE LEHEL AGA PILTI JUURES POLE?

Sellisel juhul soovitame ühendust võtta oma kohtutäituri või pankrotihalduriga, saata talle oma varast pildid ning paluda temal varad.ee lehega ühendust võtta. Tänase seisuga panevad võlglaste varadele  www.varad.ee lehel pilte juurde 80 haldurit - täiturit. (31 kohtutäiturit ja 49 pankrotihaldurit)

ISIKUANDMEKAITSE

Kui leiate internetist aegunud enampakkumise, mille sisu on oma eesmärgi saavutanud ning millega olete seotud (vara uus omanik, endine võlgnik) ning soovite, et internetist oleks see kuulutus jäädavalt kustutatud - palun saatke e-mail vara lingiga info@varad.ee  Kustutame antud enampakkumise arhiivist esimesel võimalusel.

REKLAAM WWW.VARAD.EE LEHEL

Soovides avaldada bännereid suurimal ja populaarseimal sundmüüke vahendaval lehel, võtke ühendust info@varad.ee või 50 23 232